#cooperation

🐾 Муркотна колаба Фундації та KMA Giftshop

11.06.2024

🫂 До Конвокації 2024 Києво-Могилянська Фундація та KMA Giftshop обʼєдналися, щоб заохотити випускників та всіх друзів Академії долучатися до спільноти, яка впливає на розвиток університету щомісячними внесками. Разом ми створили лімітовану серію пінів: це та сама впізнавана могилянська монограма, але в обіймах улюбленого маскота — Букиці.

Проте купити пін буде неможливо — отримати його ви зможете лише як подаруночок, після підписки на сторінку НаУКМА на платформі Buy me a coffee, долучившись до спільноти, яка сприяє розвитку університету через щомісячні внески.

Ви можете отримати пін, як подаруночок до придбаного бонету, якщо Ви є цьогорічними випускниками, або ж забрати його окремо в крамниці. Для цього потрібно:

  1. Підписатися на на Могилянку на платформі Buy me a coffee: https://bit.ly/4aKizjn

  2. Якщо Ви робите замовлення бонету на сайті, вкажіть у коментарі до замовлення електронну пошту, з якої Ви підписані на Могилянку на Buy me a coffee.

  3. Якщо Ви хочете забрати пін окремо, без бонету, просто завітайте до крамниці та покажіть консультантам Вашу підписку через смартфон. Будь ласка, перед візитом перевірте графік роботи та адресу крамниці на сайті KMA Giftshop.

  4. Отримайте Ваш пін у крамниці або у коробочці з бонетом :)

Підтримувати свій університет, бути співтворцем нових перспектив — це нескладно, а підписка на Могиляку — це ніби Netflix від альма-матер за ціною однієї кави, який відкриє цікаві «плюшки» та події, а головне — системно розвиватиме Академію.

Така акція триватиме лише протягом цього місяця — до 30 червня включно. 

Муркотно дякуємо за участь та поширення!

Materials See all