Про фундацію

Києво-Могилянська Фундація в Україні — це неприбуткова благодійна організація, основна мета якої — сприяння розвитку Києво-Могилянської академії та її спільноти через залучення бізнесу, випускників, українських та міжнародних партнерів.

Фундація у співпраці з університетом визначила стратегічні цілі:

1. Заохочувати, залучати та зберігати найкращих студентів і викладачів через стипендійні програми;

2. Розвивати кампус згідно візії спільноти Академії;

3. Створення екосистеми підтримки КМА: співпраця із Фундаціями в США та Канаді, а також із іншими інституціями.

Фундація заснована членами Наглядової ради, випускниками, працівниками та Асоціацією випускників Києво-Могилянської академії.

Наша команда

Команду Києво-Могилянської Фундації складають Наглядова рада, Рада керуючих учасників та Виконавча дирекція.

Структура управління фонду

Органами управління Фондом є:
  • Рада керуючих учасників — загальні збори учасників;
  • Наглядова рада;
  • Виконавча дирекція — виконавчий орган;
  • Директор — очолює Виконавчу дирекцію і є керівником Фонду.

Вищим органом управління Фонду є загальні збори учасників (КУ) — Рада керуючих учасників, яка може вирішувати будь-які питання щодо діяльності Фонду.

Наглядова рада є органом управління Фондом, який регулює та постійно контролює діяльність виконавчого органу.

Виконавча дирекція на чолі з Директором є виконавчим органом Фонду, який здійснює управління поточною діяльністю Фонду. Виконавча дирекція та Директор підзвітні Раді керуючих учасників та Наглядовій раді.

Конференція є дорадчим органом Фонду. Участь у Конференції беруть усі чинні та асоційовані учасники Фонду. До участі в Конференції також запрошуються благодійники, меценати, бенефіціари, працівники, студенти, аспіранти та випускники Києво-Могилянської Академії.

Конференція — це відкрита та прозора форма звітування про річні досягнення діяльності Фонду.

Медіа про нас

NV

Фундація організувала лекцію з Сергієм Плохієм

Розмова Сергія Плохія на тему: «Російсько-українська війна, які зміни світу вона приносить. Місце Ук